Hayalinizdeki Gülüş Türkiye'de Sizi Bekliyor!

Wonder Medical Turkey ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun.

Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.


  Gülüşünüz ile Fark Yaratın!

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Sağlıklı ve estetik bir gülümseme herkesin hakkıdır. Günümüz teknolojisi ile diş tedavilerinde 20 yılı aşkın uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyim ile sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Daha estetik gülüşlere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Tedavilerimiz

  Dentist

  Diş minelerinde zamanla çeşitli sebeplerden dolayı renklenmeler oluşabilmektedir. Bleaching; Oluşan renklenmeleri birkaç ton açmaya yarayan bir işlemdir. İşlem sonrası günlük diş temizliğine dikkat edilmesi diş renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlamaktadır.

  Dentist

  Günümüzde etkileyici bir gülüş kişinin özgüvenine ve insan ilişkilerine etki etmektedir. Estetik gülüş tasarımında uygulanan işlemler kişinin yüz hatları, dudak kalınlığı, cinsiyeti ve ten rengi gibi bir çok faktörde değerlendirilip uygulandığı için yapılacak işlemler kişiye göre farklılık göstermektedir.

  Dentist

  Ortodonti tedavisi; olması gereken diş yapısının çarpışık ve gerektiğinden farklı olması durumunda diş yapısının düzeltilmesi için kişinin istediği dişlere kavuşmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Günümüzde ortodonti tedavisinde diş teli ve şeffaf plaklar kullanılmaktadır. Diş hekiminin ve hastanın kararıyla tedavi yöntemi seçilebilmektedir.

  Dentist

  Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle ortodonti tedavisinde uygulanan yöntemlerden biri olan şeffaf plaklar; dışarıdan bakıldığında fark edilmemektedir. Böylece sosyal hayatı etkilemediği için diş teli yerine en çok tercih edilen bir ortodontik tedavi yöntemidir.

  Dentist

  Tek bir dişin ya da tüm dişlerin kaybedilmesi durumunda uygulanan bir işlemdir. İmplant tedavisinde lokal ya da genel anestezi uygulandığı için kişi herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. İşlem sonrası anestezinin etkisinin geçmesiyle ufak ağrılar görülmektedir. Ancak ağrı kesici desteği alınarak bu durum atlatılabilmektedir.

  Dentist

  Dental Coating: Dişlerde çatlak, kırık ya da  çürük olması halinde uygulanan işlemler arasında yer almaktadır. Ayrıca diş estetiğinde de uygulanan tedavi yöntemidir. Diş kaplamasında; porselen diş kaplama, zirkonyum diş kaplama, metal destekli diş kaplama, tam seramik kaplama gibi birçok çeşit vardır. Kişinin ihtiyacı olan yöntem diş hekimi tarafından planlanmaktadır.

  Mükemmel Sonuçlar

  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist
  Dentist

  Neden Wonder Medical Turkey?

  Wonder Medical Turkey; İleri teknolojik uygulamalar ve sürekli yenilenen yüksek kalite standartları ile sizlere hizmet sunuyoruz. Wonder Medical Turkey diş hekimleri, uluslararası kabul görmüş ve alanlarında uzman hekimlerdir.

  Wonder Medical Turkey olarak sizlere verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

  Estetik gülüşlere sahip olmak ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kök Çürüğü Nedir? Nasıl Önlenir?

  Diş çürüğü her yaşta ortaya çıkmaktadır. Diş çürüğü tedavi edilmezse ilerleyerek sağlam dişlerinde zarar görmesi gibi çeşitli sorunlara yol açabilir. Çürükler genellikle ağız içerinden şeker ile beslenen bakterilerin üretmiş olduğu asitler sonucu ortaya çıkar. Bu durumda asitlerin diş yüzeyinde aşınmalara sebep olup çürümesine yol açar. Ayrıca diş eti çekilmesi kök çürüğünün oluşmasında en etkili nedenler arasında yer almaktadır.

  Kök çürüğünü önlemek için; ağız ve diş hijyenine önem verilmesi, şeker, karbonhidrat tüketiminin azaltılması ve düzenli olarak diş hekimlerine kontrole gidilmesi gerekir.

  Dudak Bağı Rahatsızlığı Nedir?

  Genellikle yeni anne olan kadınlarda görülmektedir. Üst dudak ve diş etlerini birbirine bağlayan yumuşak doku beslenme sırasında zorluklar oluşturmaktadır. Buda bebeğin dudak bağı hastalığına yol açmasına neden olmaktadır. Dudak bağı hastalığının başlıca belirtileri;

  • Beslenme güçlüğü
  • Mide ağrısı
  • Emerken meme ucunun tam kavranmaması sonucu sürekli memeyi bırakmak
  • bebeğin dudağında ve çevresinde oluşan kabarmalar başlıca belirtileridir.

  Dudak bağı tedavi edilmezse bebeğin beslenmesini zorlaştırdığından gelişmesini engellemektedir. Dudak bağı belirtileri var ise geç olmadan bir hekime danışılması gerekir.

  Dudak Mantarı Nedir? Nasıl Önlenir?

  Ağız içerisinde ilk başlarda çeşitli bölgelerde çatlak, kızarıklıkla kendisini göstermektedir. İlerleyen zamanlarda bu çatlak ve kızarıklıklar beyaz lekelere dönüp pamukçuk şeklini almaktadır. Ağız içerisinde pamukçuk olarak bildiğimiz Candida mantarının giderek çoğalması sonucu dudak mantarı ortaya çıkar.

  Genellikle bağışıklık sisteminin zayıflaması sonucu ortaya çıkan dudak mantarı tedavi edilmezse enfeksiyon büyüyerek birçok bölgeye yayılarak başka rahatsızlıklara yol açabilir.

  Ağız Sağlığı ve Kalp Rahatsızlıkları Arasında İlişki Var Mıdır?

  Günümüzde yapılan araştırmalara göre ağız ve dişlerde meydana gelen ve tedavi edilmeyen hastalıkların zaman içinde çeşitli hastalıklara yol açtığı gözlemlenmiştir. Diş eti rahatsızlığı olan ve tedavi olmayan kişilerin diğer sağlıklı kişilere göre kalp rahatsızlıklarına yakalanma riski daha yüksektir.

  Dentist Clinic

  Wonder Medical Turkey kliniğimizde deneyimli ve uzman hekimlerimiz tarafından ağız ve diş sağlığı sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için burada. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın. Sağlıklı ve estetik dişlere kavuşmanızı sağlayalım.

  Dentist
  Dentist
  Dentist

  Doğru Bir Diş Hekimi Nasıl Seçilir?

  Dentist   Diş hekiminiz sterilizasyona önem vermelidir.

  Dentist   Diş hekiminiz ilk muayenede yalnızca dişlerinize değil, ağzınızın tamamına bakmalıdır.

  Dentist   Diş hekiminiz ihtiyacınız olan tedaviyi sizinle birlikte karar vermelidir.

  Dentist   Diş hekiminiz sizi rahat ve uzun ömürlü gösterecek son teknolojiye uygun malzemeler kullanmalıdır.

  Dentist   Diş hekiminiz zaman çizelgenize ve bütçenize uygun tedavi planlamalıdır.

  Hemen İletişime Geçin


   Dentist

   © İstanbul Diş Kliniği – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp