Meme Estetiği

Meme Estetiği

Wonder Medical Turkey ile Hayalinizdeki Bedene Kavuşun!

Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.


  Güzelliğinizi Öne Çıkarın!

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Büyük ve dik göğüsler her kadının hayalidir. Meme büyütme estetiği ile hayalini kurduğunuz göğüslere kavuşmanız mümkün! Ancak bazen meme boyutu ve sarkıklığı nedeni ile omuzlarda ağrı, kıyafet seçiminde zorlanma ve ciltte koyulaşma gibi problemler görülmektedir. Bu hastalarımıza meme küçültme ve dikleştirme operasyonları önerilmektedir.

  Wonder Medical Turkey ile hayalinizdeki göğüslere kavuşmak için bizimle hemen iletişime geçin.

  Meme Estetiği

  Meme Estetiği

  Breast Augmentation

  Göğüslerinizin istediğiniz büyüklükte olmadığını düşünüyorsanız ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa göğüslerinizi büyütmenin kesin çözümü meme büyütme ameliyatıdır. Meme büyütme ameliyatları; implant ya da yağ enjeksiyonu uygulanarak meme hacmini büyütüp orantılı vücut ölçüleri elde etmek için yapılan bir operasyondur.

  Meme Estetiği

  Breast Reduction

  Büyük ve vücudu orantısız gösteren göğüsleriniz var ise meme küçültme ameliyatı tam size göre.. Büyük göğüsler kişinin özgürlüğünü kısıtlayan sorunlara yol açabilir. Ayrıca ciddi sağlık sorunlarına da neden olmaktadır. Meme küçültme ameliyatları; estetik ve sağlık açısından ideal forma getirmek amacıyla yapılan cerrahi bir operasyondur.

  Meme Estetiği

  Breast Lift

  Sarkık memelerden şikayetçi olan kişiler için uygulanan bir operasyondur. Genellikle meme küçültme ameliyatı uygulanan hastaların meme sarkmasını düzeltmek için de uygulanmaktadır. Günümüzde meme sarkmasını düzeltmek için ameliyatsız bir yöntem bulunmamaktadır.

  Meme Estetiği

  Breast Reconstruction

  Sağlık sorunları nedeni ile göğsü alınan hastalara uygulanan bir yöntemdir. Teknolojinin gelişmesiyle çıkarılan memenin yerine doğal görünümlü yeni memenin yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir operasyondur. Kişinin psikolojik olarak kendisini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır.

  Meme Estetiği

  Gynecomasty

  Genellikle anormal şekilde meme büyüklüğü olan erkek hastalara uygulanan bir yöntemdir. Ergenlikte meydana gelen bu durum kendiliğinden düzelmez ve kişi tıbbi tedavi veya cerrahi müdahale yaptırmalıdır.

  Mükemmel Sonuçlar

  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği

  Neden Wonder Medical?

  Wonder Medical Turkey olarak sizlere verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

  Hayalinizdeki göğüslere kavuşmak ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Meme Estetiği Kimlere Uygulanır?

  Göğüslerin istenilen büyüklükte ve formda olmaması kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyip psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Bu problemlerin çözüme kavuşturmakta en başarılı ve kalıcı yöntem meme estetiğidir. En çok meme estetiği yapılan ülkelerin başında gelen Türkiye; güvenilir doktorlar ve deneyimli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Meme Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

  Meme estetiği anatomik olarak uygun olan her yaştaki hastalara uygulanır. Son teknoloji yöntemleri ile uygulandığı için iz bırakmadan uygulanır. Meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme olmak üzere üç farklı çeşidi vardır.

  Silikon Meme Protezleri Nasıl Uygulanır?

  Memenin ameliyat öncesi formu, doku kalınlığı, cilt sıklığı göz önünde bulundurarak hastanın da kararına göre hastaya uygulanacak silikon boyutu belirlenir. Silikon meme protezleri insan vücuduna uygun özel silikonlardır. Alerjiye neden olmazlar ve patlama, sızıntıya karşı dayanıklı malzemelerdir. Meme silikonları yerleştirildikten sonra vücut onu dokusu olarak görüp kapsül denilen bir doku ile çevreler. Silikon memeler kas dokusunun üzerine ya da arkasına yerleştirilebilir.

  Doğru meme şekli ve boyutu nasıl belirlenmelidir?

  Vücutla orantılı bir hacim ve formda olmalıdır. Göğsünüzün vücudunuza uygun büyüklükte olup olmadığı cerrahınız ile beraber karar verilmelidir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Uluslar Arası Hijyen

  Wonder Medical Turkey kliniğimizde deneyimli, uzman cerrahlarımız tarafından estetik alanındaki göğüs sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için buradayız. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın. Vücudunuza uygun göğüslere sahip olun.

  Meme Estetiği
  Meme Estetiği
  Meme Estetiği

  Doğru Bir Estetik Cerrahı Nasıl Seçilir?

  Meme Estetiği    Estetik alanında cerrahın el tecrübesi iyileşme süresini ve işlem başarısını arttırmada önemlidir. Bu nedenle cerrahın tecrübesini araştırmalısınız.

  Meme Estetiği    Meme estetiği operasyonlarında cerrahın önceki vakalarını incelemelisiniz.

  Meme Estetiği   Cerrahınızın vücudunuz için uygun gördüğü ölçüleri sizinle paylaştığına emin olun.

  Meme Estetiği    Araştırmalarınız sonucu karar verdikten sonra cerrahınıza güvenmelisiniz.

  Şimdi İletişime Geçin


   Meme Estetiği

   © İstanbul Meme Estetiği – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp