Burun Estetiği

Doğal Burun Estetiği

Bilimle sanatın birleşmesiyle oluşan hayalinizdeki doğal buruna Wonder Medical Turkey aracılığı ile kavuşun.
Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.

  Yüzünüzle Uyumlu Bir Buruna Sahip Olun!

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Burun yüzün merkezinde olduğu için yüz görünümünde çok önemli rolü bulunan bir organdır. Rinoplasti ameliyatının amacı yüz ile uyumlu doğal ve daha sağlıklı bir burun oluşturmaktır. Rinoplasti ameliyatı ile burun belirli oranda küçültülebilir, kemer alınabilir, ucu düşükse kaldırılabilir, ucu kalınsa inceltilebilir, eğrilikler düzeltilebilir ve burun sırtı aşırı alçakla yükseltilebilir.

  Wonder Medical Turkey 20 yılı aşkın uzman kadrosu ve yılların verdiği deneyimli cerrahları sizinle buluşturmak için burada. Doğal ve fonksiyonel bir burun için hemen bizimle iletişime geçin.

  Rinoplasti

  Burun Estetiği

  Burun küçültme ameliyatı öncesi hasta muayene sırasında iken burun yapısı incelenir, ölçülür ve tasarım yapılarak simülasyon cihazlarıyla burun yapısına karar verilir. Ameliyat sırasında burun içerisindeki fazla kıkırdak çıkarılarak yüz şekline uygun şekilde burun küçültülür. Kişiden kişiye göre yapılacak teknikler farklılık göstermektedir.

  Burun Estetiği

  Burun kemiğinde deformasyon olmayan ancak ön kıkırdak kısmındaki eğrilik, genişlik gibi düzensizliklerden şikayetçi olan hastalara burun kemiğine dokunmadan burunun ön tarafındaki kıkırdak bölümünü istenilen görüntüye kavuşturmak için uygulanan cerrahi bir operasyondur.

  Burun Estetiği

  Daha önceden burun operasyonu geçiren ancak burun şeklinin istendiği gibi olmadığı ya da dışarıdan gelen darbelere bağlı olarak burun şeklinin bozulması sonucu ihtiyaç duyulan cerrahi bir operasyondur.

  Burun Estetiği

  Hatalı operasyon tekniklerine bağlı olarak ya da hijyenik olmayan operasyonlar neticesinde birden fazla ihtiyaç duyulan cerrahi operasyonlardır. Revizyon ameliyatlarında cerrahın deneyimi önemlidir. Çünkü ilk yapılan ameliyata göre deneyim, bilgi ve beceri gerektirir.

  Mükemmel Sonuçlar

  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği

  Neden Wonder Medical Turkey?

  Wonder Medical Turkey olarak sizlere verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

  Doğal ve fonksiyonel bir buruna sahip olmak ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Burun Estetiği Sonrası Burun Ucu Düşer Mi?

  Burun estetiği sonrası burun ucunun düşmesi hastanın yapısından ya da kullanılan yöntemin nasıl uygulandığına bağlı olmaktadır. Burun estetiği ameliyatı sırasında burun ucuna uygulanan desteğin güçlü olmasıyla burun ucu düşüklüğünün yaşanması engellenmektedir.

  Burun Estetiği Revizyon Ameliyatı Zor ve Ağrılı Mıdır?

  İlk yapılan burun estetiği operasyonlarına göre revizyon ameliyatları daha uzun ve dikkat gerektirebilir. Çünkü her zaman için ameliyat olmamış bir buruna şekil vermek daha kolaydır. Şekil verilmiş bir burunu yeniden şekillendirmek uğraş gerektirir. Revizyon ameliyatlarında ağrı düzeyi düşük olmaktadır. Ancak oluşabilecek şişlik burunda gerginlik ve basınç yaratacağı için ağrı hissi az da olsa hissedilmektedir.

  Rinoplasti Ameliyatı Sonrası Burun Yapısı Ne Kadar Sürede Oturur?

  Burun estetiği ameliyatı sonrası olası durumlar hariç burun yapısının yaklaşık 6-12 ay arasında iyileşmesi beklenmektedir.

  Rinoplasti Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

  • Ameliyat sonrası ağrının oluşmaması için ilk günlerde yüksek yastık kullanılması gerekir.
  • Ameliyat sonrası burun temizliği ve bakımı için verilen sprey ve kremler düzenli şekilde kullanılmalıdır.
  • Ameliyat sonrası aşırı yüz mimiklerinden kaçınılmalıdır.
  • Ameliyat sonrası ve öncesi iki hafta tütün ve alkol ürünleri tüketilmemelidir.
  • Ameliyat sonrası en az üç ay gözlük ve burun yapısına baskı uygulayacak ürünler kullanılmamalıdır.
  • Ameliyat sonrası cerrahınızın sizin için uygun gördüğü masajları düzenli bir şekilde uygulamalısınız.

  Estetik Alanında Uluslar Arası Hijyen

  Wonder Medical Turkey kliniğimizde deneyimli, uzman cerrahlarımız tarafından estetik alanındaki burun sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için buradayız. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın. Yüzünüze uygun doğal ve fonksiyonel bir buruna kavuşmanızı sağlayalım.

  Burun Estetiği
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği

  Doğru Bir Estetik Cerrahı Nasıl Seçilir?

  Burun Estetiği  Plastik cerrahlar kendi içerisinde alanlara ayrılmaktadır. En iyi sonuca ulaşabilmek için cerrahın hangi alanda uzman olduğunu araştırmalısınız.

  Burun Estetiği  Estetik alanında cerrahın el tecrübesi iyileşme süresini ve işlem başarısını arttırmada önemlidir. Bu nedenle cerrahın tecrübesini araştırmalısınız.

  Burun Estetiği  Burun estetiği operasyonlarında cerrahın önceki vakalarını incelemelisiniz.

  Burun Estetiği  Araştırmalarınız sonucu karar verdikten sonra cerrahınıza güvenmelisiniz.

  Şimdi İletişime Geçin

   Burun Estetiği

   © İstanbul Rinoplasti – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp