Sağlık ve Estetik

Wonder Medical Turkey ile Genital Estetik Kaygılarınıza Son

Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.


  Genital Estetik

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Doğum ya da cinsel birliktelik nedeni ile ortaya çıkan sorunlara Wonder Medical Turkey aracılığı ile son verebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Tedavilerimiz

  Genital Estetik

  8 dakikada kişiye özel malzemeler ile genital daraltma uygulanmaktadır. Ancak kişiye göre seans sayısı değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Genital Estetik

  Genellikle lokal anestezi ile ortalama 20 dakika süren bir işlemdir. Kişinin isteğine göre aynı anda vajina daraltma işlemi de uygulanabilmektedir. Operasyon yapılırken ve yapıldıktan sonra kişi ağrı hissetmez. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Genital Estetik

  İç dudak sarkması gibi durumlarda yapılan operasyondur. Operasyon sonrası kişi estetik haricinde, cinsel ve hijyen açısında da fayda görmektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Genital Estetik

  Genital Estetik

  Doğum sonrası ya da uzun süren cinsel birliktelik sonrası oluşan deformasyonların düzeltilmesi gibi durumlarda uygulanan operasyondur. Genital estetiğin hangi amaçla uygulanacağı cerrah ile görüşülüp karar verildikten sonra operasyon uygulanmaktadır. Operasyon sonrası kişinin kendine olan güveninin artması ve cinsel hayatında tatmin olması hedeflenmektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Genital Estetik

  Genital Estetik

  Neden Wonder Medical Turkey?

  Wonder Medical Turkey olarak verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır.

  Genital estetik alanında uzman cerrahlarımızdan en iyi hizmeti almak için ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Genital Estetik Hangi Alanları Kapsar?

  • Labioplasti
  • Büyük Dudak Estetiği
  • Vajina Daraltma
  • Perine Estetiği
  • Monsplasti
  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Perine Estetiği

  Labioplasti Kimlere Uygulanır?

  Labioplastinin en sık uygulanma sebeplerin başında; iç dudakların dış dudaklardan dışarı çıkacak şekilde sarkmasıdır. Ayrıca bir dudağın diğerinden farklı olduğu durumlarda da uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Geçici Kızılık Zarı Dikimi Kaç Gün Önceden Yapılmalıdır?

  Geçici kızlık zarı dikimi sonrası 1 hafta içinde ilişkinin olması gerekmektedir. Çünkü operasyon sonrası dikişler 1 hafta sonra erimeye başlar ve kanama görülür. Kalıcı kızlık zarı dikiminde ise durum farklıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi; ilişkiden en az 2-3 ay öncesinde yapılmalıdır. Kalıcı kızlık zarı dikiminin geçici kızlık zarına göre farkı süre sınırının bulunmamasıdır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

   

  Genital Estetik Alanında Uluslar Arası Hijyen

  Wonder Medical Turkey; kliniğimizde uzman cerrahlarımız tarafından genital estetik alanındaki sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için burada.. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın.

  Genital Estetik
  Genital Estetik
  Genital Estetik

  Doğru Bir Genital Estetik Uzmanı Nasıl Seçilir?

  Genital Estetik    En iyi sonuca ulaşabilmek için cerrahın hangi alanda uzman olduğunu araştırmalısınız.

  Genital Estetik    Estetik alanında cerrahın el tecrübesi iyileşme süresini ve işlem başarısını arttırmada önemlidir. Bu nedenle cerrahın tecrübesini araştırmalısınız.

  Genital Estetik    Araştırmalarınız sonucu karar verdikten sonra cerrahınıza güvenmelisiniz.

  Şimdi İletişime Geçin


   Genital Estetik

   © İstanbul Genital Estetik – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp