Hayalinizdeki Orantılı Vücuda Kavuşun

Çekici ve güzel bir bedene kavuşmak herkesin hakkı

Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.


  Wonder Medical Turkey Aracılığı ile Güzelliğinizi Öne Çıkarın

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Kıvrımlar kadın bedenini en çekici ve güzel kılan unsurlardan birisidir. Kıvrımlarınızın ideal ve vücudunuza uyumlu bir şekilde takip etmesini sağlayarak sizlere mutlu sonuçlar sunuyoruz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Tedavilerimiz

  Popo Estetiği

  Brezilya Popo Estetiği

  Brezilyalı kadınların ortak özelliği olan dik, dolgun ve estetik görünümlü bir popoya sahip olmak herkesin isteğidir. Ancak bu özellik genetik olup spor ve doğru beslenmeyle korunabilir. Popo yağı enjeksiyonu ya da ameliyat ile bu görüntüye kavuşabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Popo Büyütme Estetiği

  Kalça büyütme estetiğinde ideal tek bir tedavi yöntemi yoktur. Tedavi yöntemi hastanın isteğine ve kalçanın şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Tedavi yöntemleri arasında liposuction, yağ enjeksiyonu ve protez işlemleri uygulanmaktadır.

  Popo Estetiği

  Dolgu ile Popo Büyütme

  Dolgu ile popo büyütme işlemi iki yöntemle gerçekleştirilmektedir. Birincisi kişinin vücudundan elde edilen dolgu maddesinin popo bölgesine transferi, ikincisi ise poliamid dolgu malzemesi ile uygulanmaktadır. Hangi tedavi için uygun olduğunuzu öğrenmek için cerrahınız ile görüşmelisiniz.

  Popo Estetiği

  Silikon Protez ile Popo Büyütme

  Silikon protezi; popoya şekil, uyum, kontur ve hacim kazandırmak için uygulanan yöntemlerden birisidir. Teknolojinin ilerlemesiyle kullanılan malzemelerden dolayı ameliyatı sonrası iz görünmemektedir. Ayrıca dışarıdan bakıldığında belli protez belli olmamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Kalça Kaldırma Operasyonu

  Kalça kaldırma işlemi genel anestezi altında uygulanmaktadır. Kalça ve vücut alt kısmında gerekli yerlere liposuction yapılır ve vücuda kum saati diye adlandırılan özel görünüm verilir. Dikişler 2 hafta sonra alınır. Kişi ameliyattan 30 gün sonra normal hayatına geri dönebilir.

  Popo Estetiği

  Yağ Dolgusu ile Popo Estetiği

  Dolgu ile yapılan popo estetiği lokal anestezi altında gerçekleşir. Liposuction ile elde edilen yağların %50’i kadarı dolgunlaştırma için kullanılır. Diğer kısım ise dolgu malzemeleri ile uygulanmaktadır. Dolgu işlemi ile popo estetiğine uygun olup olmadığınız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Kalça Küçültme Operasyonu

  Genellikle büyük bir popoya sahip kadınlarda ve erkeklerde uygulanan bir işlemdir. Vücudun bacak kalınlığına ve genel yapısına göre orantılı bir şekilde belirlenip uygulanması gereken bir işlemdir. Liposuction tekniği ile uygulanmaktadır. İşlem sonrası bir iz kalmaz ancak hastanın 1 ay boyunca korse giyinmesi gerekebilir.

  Popo Estetiği

  Kalça Germe Operasyonu

  Yaşın ilerlemesiyle derinin esnekliğini kaybetmesine bağlı olarak sarkmalar oluşabilir. Ayrıca aşırı kilo alıp verilmesinden de kaynaklı olarak sarkmalar görülebilir. Bu durumda germe operasyonu ile bu problemlerden kurtulmak mümkündür. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Karın Germe Operasyonu

  Karın germe operasyonu; karın ve göbek estetiği alanlarında uygulanan en etkili yöntemdir. Genellikle hamilelik döneminden sonra kişinin kasları ve derisi tam anlamıyla eski formuna dönemeyebilir. Bunun sonucunda göbek kısmında deformasyonlar oluşabilir. Karın germe egzersizleriyle bu sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Boyun Germe Operasyonu

  Çevre koşulları, sigara, yaş ve stres gibi çeşitli faktörlerle zamanla yumuşak dokularda sarkma meydana gelmektedir. Boyun germe operasyonu; boyun bölgesindeki kırışıklık, sarkma ve gevşemenin düzeltilmesi amacıyla uygulanmaktadır. Boyun germe operasyonu; İşlem sonrası daha sıkı, pürüzsüz ve daha zarif bir görünüm oluşmasına yardımcı olmaktadır.

  Popo Estetiği

  Kol Germe Operasyonu

  Kol germe operasyonu isteğe bağlı olarak lokal veya anestezi şeklinde uygulanmaktadır. Kol bölgesinde meydana gelen sarkmaları yok etmek amacı ile uygulanan bir işlemdir. İşlem sonrası ince yapılı ve zarif bir görünüm elde edilir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Popo Estetiği

  Liposuction - Yağ Aldırma

  Liposuction (Yağ Aldırma) zayıflamak için değil, vücut hatlarını düzeltmek için uygulanan bir operasyondur. Egzersiz ve diyetle erimeyen yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Günümüzde kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği estetik operasyonların başında gelmektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Mükemmel Sonuçlar

  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği

  Neden Wonder Medical Turkey?

  Wonder Medical Turkey olarak sizlere verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

  Daha ideal kıvrımlara sahip olarak çekici görünmek ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Popo Büyütme Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Ameliyat sonrası cerrahınızın verdiği özel korseyi kullanmalısınız. Ödem ve şişlik oluşumunu azaltmak için 3-4 hafta süre ile cerrahınızın verdiği prosedürlere uymanız gerekir. İşlem sonrası yaklaşık 8 hafta sonra bile uzun süre oturmaktan kaçınılmalıdır.

  Vücudumun İdeal Kıvrımda Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

  Geçmişte zayıf kadınlar daha popülerken günümüzde kadınsı hatlara sahip ama daha sportif ve dolgun olmak ideal vücut olarak gözlemlenmektedir. S şeklinde yuvarlak geçişler kadınlarda ideal vücut şekli olarak dikkat çekmektedir. ”Kadının vücudu güzelliğinin betimlemesidir. ”  İdeal vücut kıvrımlarına sahip olup olmadığınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

  liposuction Sonrası Ödem Ne Zaman Geçer?

  Liposuction sonrası ödem oluşan bölgelerde 15-20 gün içerisinde azalma beklenmektedir. 15-20 günden fazla uzun süren ödemler için cerrahınız ile görüşmelisiniz. Ödem geçmeye başladıktan itibaren vücut hatları yavaş yavaş yerine oturmaya başlar.

  Popo Dolgusu Ne kadar Süre Kalıcılığını Korur?

  Popo dolgusunda enjekte edilen yağların bir kısmı erir. 1. yılın sonunda yağların %60’ı vücutta kalır.

  Uluslar Arası Hijyen

  Wonder Medical Turkey kliniğimizde deneyimli, uzman cerrahlarımız tarafından estetik alanındaki sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için buradayız. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın. Siz de etkileyici bir vücuda sahip olun.

  Popo Estetiği
  Popo Estetiği
  Popo Estetiği

  Doğru Bir Estetik Cerrah Nasıl Seçilir?

  Popo Estetiği  Estetik alanında cerrahın el tecrübesi iyileşme süresini ve işlem başarısını arttırdığı için cerrahın tecrübesini araştırmalısınız.

  Popo Estetiği  Popo estetiği operasyonlarında cerrahın önceki vakalarını incelemelisiniz.

  Popo Estetiği  Araştırmalarınız sonucu karar verdikten sonra cerrahınıza güvenmelisiniz.

  Şimdi İletişime Geçin


   Popo Estetiği

   © İstanbul Popo Estetiği – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp