Hayalinizdeki Yüze Sahip Olun!

Wonder Medical Turkey daha genç bir cilde sahip olmanız için burada
Üstelik sizi teknemizde ağırlayarak, İstanbul Boğaz turu ile unutulmaz anlar sunuyoruz.


  Yüz Estetiği ile Yaşınızı Göstermeyin!

  7/24 Whatsapp Danışma Hizmeti

  Yüz Estetiği: Yüzü gençleştirmeye veya yaşlanmaya karşı önlemeye yarayan cerrahi operasyonlardır. Yüz estetiği operasyonları kişinin yüzüne ihtiyacı olan ya da kişinin isteğine bağlı olarak uygulanan işlemlerdir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Hayalinizdeki yüze kavuşmak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Tedavilerimiz

  Yüz Estetiği

  Eyebrow Lift Aesthetics

  Cerrahi yöntem ile aşırı sarkmış alındaki deri çıkarılarak alttaki kasların yeniden onarımı yapılır ve aynı zamanda alın kırışıklıklarının görünümünü de düzeltilir. Günümüzde dolgu işlemi ile de kaş kaldırma işlemi uygulanmaktadır. Ancak cerrahi yöntemle uygulanan kaş kaldırma operasyonu dolgu yapılarak kaldırılan kaşa göre daha uzun ömürlü olmaktadır.

  Yüz Estetiği

  Eyelid Aesthetic

  Yaşın ilerlemesiyle ve yerçekiminin de etkisiyle üst göz kapağı ve alt göz kapaklarında sarkma oluşmaktadır. Bu durumun estetik görünüm bozukluğuna neden olmasının yanı sıra göz kapağı sarkmalarında gözün önünü kapatması kişinin görmesini engellemektedir. Estetik göz kapağı ameliyatı ile fazla deri alınır ve böylece daha güzel bir görünüm elde edilip kişinin rahat görmesi sağlanır.

  Yüz Estetiği

  Prominent Ear Aesthetics

  Günümüzde farklı derecelerde görülen bir deformitedir. Kepçe kulak kişide herhangi bir sağlık sorununa neden olmamasına karşın psikolojik sıkıntılar yol açabilmektedir. Ameliyat sonrası doku iyileşmesi yaklaşık 2 ayda tamamlanmaktadır. Ancak 3-4 ay operasyon olan kulağın darbe vb. gibi travmalardan korunması gerekmektedir.

  Yüz Estetiği

  Face Lift

  Yüz germe; yüz bölgenizdeki sarkmalardan ve kırışıklardan kurtulmanıza yardımcı olan bir işlemdir. Günümüzde sık uygulanan yüz germe işleminde son teknoloji ürünler kullanıldığı için morarma ve şişlik en minimum seviyede olmaktadır. İple yüz germe işlemine göre yüz germe estetiği kalıcılığı 5-10 yıl sürmektedir.

  Yüz Estetiği

  Botox

  Botox uygulandığı bölgedeki kasların daha az çalışmasını sağlayarak kırışıklık oluşmasını engellemektedir. Botox işlemi uygulandıktan 3-15 gün sonra ortaya çıkmaktadır. İşlemin kalıcılık süresi 4-6 ay devam etmektedir. Düzenli uygulanan botox işlemi sonrası kalıcılık kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber uzun sürmektedir.

  Yüz Estetiği

  Under Eye Filler

  Hyalüranik asit miktarının azalmasıyla cilt canlılığını ve parlaklığını kaybeder. Yaş ilerledikçe ciltteki nem miktarı azalmaktadır. Buda cilt kuruluğuna neden olmaktadır. Birçok insan göz altı torbaları ya da kararan halkalar nedeniyle daha yaşlı ve yorgun görünür. Göz altı ışık dolgusu ile ciltte kaybolan canlılık ve nem tekrar geri kazanılmaktadır.

  Yüz Estetiği

  Masseter Botoks

  Çene şeklinden memnun olmayan ya da diş sıkma alışkanlığı olan kişilere uygulanmaktadır. Masseter botox uygulaması sonrası çenenin daha keskin olmasıyla daha estetik bir yüz ifadesi oluşmaktadır. Uygulama 7. Günde etkisini göstermeye başlar ve 3-6- ay boyunca etkili olur.

  Yüz Estetiği

  Jawline

  Yüz görünümünde çenenin burun kadar önemli yeri vardır. Jawline dolgusu, yüzün daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca gıdı sorununu da ortadan kaldırdığı gibi çene bölgesindeki kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olur. Jawline dolgusu kalıcılık süresi 6-12 ay sürmektedir.

  Yüz Estetiği

  Lip Filler

  Dudaklara hacim kazandırmak ya da dudak yapısını şekillendirmek amacıyla uygulanan bir işlemdir. Alt ve üst dudak arasındaki uyum sağlanarak yüzde estetik bir görünüm elde etmek mümkündür. Kalıcılık süresi kullanılan dolgu malzemesine göre değişiklik göstermektedir.

  Mükemmel Sonuçlar

  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği

  Neden Wonder Medical Turkey?

  Wonder Medical Turkey olarak sizlere verdiğimiz hizmetler arasında; hastaneler, hasta güvenliği, konaklama, işlem öncesi ya da sonrasında hava şartlarına bağlı olarak tekne gezisi yer almaktadır. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

  Daha sağlıklı, parlak ve doğal bir cilde sahip olmak ve İstanbul’da unutulmaz anılar yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Botox yaptırmalı mıyım?

  Botox yaptırmadan önce alkol, aspirin gibi ilaçlardan uzak durulması gerekmektedir. Botox etkisi 3-15 günde başlar. Yüzde kırışıklık oluşmadan daha genç yaşlarda uygulanan botox işleminde elde edilen sonuçlar daha başarılı olmaktadır. Botox etki süresi mimiklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. En iyi sonuçlar için bizimle iletişme geçin.

  Hangi dolgu işlemi benim için uygun olur?

  Rahatsızlık duyduğunuz bölge içi dolgu işlemleri yaptırmak mümkündür. Ancak uygulama öncesi cerrahın dolgu yapılacak bölgeyi incelikten sonra karar vermesi daha sağlıklı olacaktır. Hamile kişilere dolgu uygulaması önerilmemektedir.

  Badem göz estetiği kalıcı bir işlem midir?

  Badem göz estetiği, sarkan bir göz yapısına sahip olan kişilere uygulanan bir işlemdir. Operasyon sonrası yukarı doğru çekik gözler ile yüz daha çekici ve estetik bir görünüm kazanacaktır. Kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte kalıcılık süresi 5-6 yıl sürmektedir.

  Jawline Dolgusu ile Masseter botox farkı nedir?

  Jawline dolgusu; çene ucunu şekillendirerek yüzün daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

  Masseter botox; çenenin daha keskin olmasını ve o bölgedeki kasların zayıflamasına neden olarak kırışıklığında önlenmesine yardımcı olmaktadır.

  Bir diğer fark ise masseter botox diş sıkma alışkanlığı olan hastalara uygulanır ve uygulanan bölgenin dolgun görünmesini sağlamamaktadır. Jawline dolgusu ise çenenin şekillenmesini sağlayıp incelterek yada genişleterek farklı bir görünüm elde edilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  Uluslar Arası Hijyen

  Wonder Medical Turkey kliniğimizde deneyimli, uzman cerrahlarımız tarafından estetik alanındaki sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için buradayız. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetler ile siz değerli hastalarımızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Hemen iletişim formu doldurun ya da whatsapp’tan bize ulaşın. Etkileyici bir yüze sahip olun.

  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği
  Yüz Estetiği

  Doğru Bir Plastik Cerrahı Nasıl Seçilir?

  Yüz Estetiği  Estetik alanında cerrahın el tecrübesi iyileşme süresini ve işlem başarısını arttırdığı için cerrahın tecrübesini araştırmalısınız.

  Yüz Estetiği  Yüz estetiği operasyonlarında cerrahın önceki vakalarını incelemelisiniz.

  Yüz Estetiği  Cerrahınızın yüzünüz için ihtiyacınız olan operasyonları detaylı bir şekilde sizinle paylaştığına emin olun.

  Yüz Estetiği  Araştırmalarınız sonucu karar verdikten sonra cerrahınıza güvenmelisiniz.

  Hemen İletişime Geçin


   Yüz Estetiği

   © İstanbul Yüz Estetiği – Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm bilgiler kullanıcıyı bilgilendirmek için yazılmıştır. Ticari bir amacı yoktur ve doktor tavsiyesinin yerini tutmaz.

   telefon
   whatsapp